Siūlome darbą

 • "Medinio arkliuko" komanda kviečia jus prisijungti prie mūsų! Šiuo metu ieškome PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ės)  VILNIUJE dirbti visą darbo dieną.

  Mes ieškome: nebijančio iššūkių ir naujovių bei didelio tempo, aktyvaus, greitai besiorientuojančio, nesipykstančio su šiuolaikinėmis technlogijomis, labai kruopštaus, atkaklaus ir tikslo siekiančio kolegos ar kolegės. Tiesa, būtinai nesiskundžiantį humoro jausmu,  kuris ieškotų ne problemų, o galimybių joms išspręsti!

  O taip pat - laisvai bendraujančio ne mažiau kaip dviem užsienio kalbomis (anglų - būtina,  vokiečių būtų privalumas). Būtinos puikios anglų kalbos žinios, nes kasdien teks dirbti su užsienio parduotuvėmis, klientais, tekstų redagavimais anglų kalba ir pan.

  Darbo pobūdis - didmeninė prekyba mediniais žaislais, medžio gaminiais, smėlio dežėmis, žaidimų aikštelėmis, namukais tiesioginiai užsienio ir Lietuvos rinkose. Užsakymų valdymas ir palečių pakavimas,dokumentų rengimas, logistikos organizavimas, naujų klientų paieška, darbas su esamais ilgamečiais klientais. Prekių užsakymas, susitikimai su klientais ir panaši veikla.

  Mes siūlome: žaismingą aplinką, iššūkius ir galimybes tobulėti. Darbinį automobilį, kurą, kitas darbui reikalingas priemones. Lankstų darbo grafiką.

  Prie CV nepamirškite pridėti savo motyvacinio laiško: mindaugas@medinisarkliukas.lt.