"Draugiškas" Žaislas kūdikiui

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DZ038M
  1399
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinis žaislas kūdikiui. Medinis kramtukas barškutis žuviukas pagamintas iš beržo medienos, impregnuotas šalto spaudimo linų sėmenų aliejumi, padailintas ekologiškais dažais.
  • Dydis: ilgis 8,5cm, plotis 7,5 cm, storis 2 cm.
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 2 mėn.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.

  Barškutis barška, vaikiukas šypsosi – o kai vaikas šypsosi, atrodo, nušvinta saulė, net jei apsiniaukę, net jei sninga, net jei juodžiausia naktis už langų...

  Draugiškas barškutis - medinis rankų darbo ekologiškas žaislas kūdikiui. Vaikučiui šį barškutį-kramtuką patogu paimti į rankytes. Žaislas skirtas kramtyti, liesti - viduje yra judančios detalės. Liečiant šį žaislą lavėja kūdikio smulkioji motorika. Kramtymui patogiausias nedažytas paviršius. Išskirtinio dizaino žaislas išsiskiria iš kitų savo šiltumu, nepriekaištingai atliktu darbu ir itin aukšta kokybe.

  Mediniai ekologiški kramtukai yra tvirti, ilgaamžiai, saugūs Jūsų vaikui ir jo aplinkai, naudojama mediena iš sertifikuotų atsodinamų miškų. Ant medinio paviršiaus bakterijos sunkiai dauginasi - medis turi antibakterinių savybių, todėl idealiai tinka kaip graužtukas. Medis malšina dygstančių dantukų skausmą, taip pat maloniai barška ir dėl šios priežasties žaisliukas dar labiau patiks kūdikiui.

  Prekės ženklas: draugiškižaislai.lt
  Gamintojas: Lietuva