Kalavijas mažas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ZGGSM
  580
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Visiems mažiesiems nuotykių ieškotojams, karžygiams ir muškietininkams bei narsiems svajotojams šis žaislas – tiesiog nepakeičiamas. Kaip be jo išgelbėti visas pasaulio princeses, įkalintas aukštuose bokštuose? Kaip be jo keliauti į mūšius, o ką jau kalbėt apie ugnimi spjaudančius slibinus – juk be tikro riterio ginklo jų nenugalėsi!
   

  Medinis kardas skirtas vaikams nuo 3 m. Jis padeda ugdyti vaiko fantaziją ir kūrybiškumą, socialinę, emocinę, kalbos raidą. Be to, suteikdamas sau kokį nors vaidmenį, vaikas mokosi panaudoti jau įgytą patirtį, matytus bendravimo, veiklos modelius, geriau suvokti savo ir kitų emocijas bei jausmus, mokosi pažinti jį supantį pasaulį. Mažylis gali skydą dekoruoti savo piešiniais ir taip lavinti vaizduotę bei meniškumą.

  Šis medinis žaislas pagamintas iš aukščiausios kokybės lietuviško beržo medienos, kuri yra pati tinkamiausia medinių žaisliukų gamybai. Žaislas yra tvirtas, glotnus, neturi smulkių detalių, ilgaamžis, saugus Jūsų vaikui ir jo aplinkai, nedažytas ir nelakuotas.

  Dydis: 32 x 3,5 x 0, 5 cm
  Atitinka ES standartus, žymėtas CE.
  Gamintojas: Lietuva