Kramtukas-barškutis "Obuolys su kirminėliu"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DZ013
  1200
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinis kramtukas obuolys su kirminu pagamintas iš beržo medienos, nedažytas, impregnuotas šalto spaudimo linų sėmenų aliejumi.
  • Dydis: ilgis 9.5 cm, plotis 9.5 cm, storis 2 cm.
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 2 m.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Pagamintas Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėtas CE. 

  Kramtukas obuolys su kirminu - medinis rankų darbo ekologiškas žaislas. Vaikučiui šį kramtuką patogu paimti į rankytes. Žaislas skirtas kramtyti, liesti - viduje yra judančios detalės. Liečiant šį žaislą lavėja kūdikio smulkioji motorika. Kramtymui patogiausias nedažytas paviršius. Išskirtinio dizaino  žaislas išsiskiria iš kitų savo šiltumu, nepriekaištingai atliktu darbu ir itin aukšta kokybe.

  Mediniai ekologiški kramtukai yra tvirti, ilgaamžiai, saugūs Jūsų vaikui ir jo aplinkai, naudojama mediena iš sertifikuotų atsodinamų miškų. Ant medinio paviršiaus bakterijos sunkiai dauginasi - medis turi antibakterinių savybių, todėl idealiai tinka kaip graužtukas. Medis malšina dygstančių dantukų skausmą, taip pat maloniai barška ir dėl šios priežasties žaisliukas dar labiau patiks kūdikiui.

  Barškutis barška, vaikiukas šypsosi – o kai vaikas šypsosi, atrodo, nušvinta saulė, net jei apsiniaukę, net jei sninga, net jei juodžiausia naktis už langų...