Malūnsparnis Taškuotas

 • Malūnsparnis Taškuotas

  Kodas: DZ021
  2799 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Malūnsparnis Taškuotas pagamintas iš beržo medienos, dažytas išskirtinės kokybės “Old Fashioned Milk Paint” natūraliais dažais, impregnuotas šalto spaudimo linų sėmenų aliejumi.
  • Dydis: ilgis 16 cm, aukštis 10 cm. 
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 2 m.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  •  Atitinka ES standartus, žymėtas CE.   

  Medinis taškuotas malūnsparnis yra išskirtinės kokybės ir dizaino rankų darbo lietuviškas žaislas. Jis glotnaus paviršiaus, dekoruotas natūraliais dažais, kurie padengti namie gamintu šalto spaudimo linų sėmenų aliejaus ir bičių vaško mišiniu. Šie mediniai žaislai išsiskiria iš kitų savo šiltumu, nepriekaištingai atliktu darbu ir itin aukšta kokybe.

  Malūnsparnis neišsiardo į smulkesnes detales, todėl tinka mažylių žaidimams. Sukasi lėktuvo propeleris ir ratukai.

  Šis medinis žaislas lavina vaiko smulkiąją ir stambiąją motoriką, žaidžiant lavėja kūrybiškumas ir socialiniai įgūdžiai, ypač, jei vaikas žaidžia ne vienas. Kūrybingi tėveliai medinį autobusiuką gali pritaikyti vaiko pasaulio pažinimo ugdymui ir jos gyventojais skatinimui. Medinis žaislas padeda lavinti vaikų kūrybiškumą leidžiant jiems užsiimti mėgstamiausia veikla - žaidimu. 

  Prekės ženklas: draugiškižaislai.lt
  Gamintojas: Lietuva