Mažas sunkvežimis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ZGM07S
  1500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinis mažas sunkvežimis pagamintas iš beržo medienos, nedažytas, nelakuotas.
  • Dydis: ilgis 18,5 cm, plotis 7 cm, aukštis 9 cm. 
  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
  • Gali būti personalizuota: galima išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.    

  Medinis mažas sunkvežimis puikiai tinka lavinti smulkiąją ir stambiąją vaiko motoriką, ugdyti bendradarbiavimo įgūdžius, emocinę, socialinę, kalbos raidą. Bendradarbiaukite su žaidžiančiu mažyliu – padėkite jam suvokti formas, derinti rankos ir akies veiklą, prašykite papasakoti, ką jis veikia, kur važiuoja ir ką stato. Taip vaikas ugdys kūrybinį mąstymą. Medines detales malonu liesti, jos glotnios ir visiškai saugios Jūsų vaikui. 

  Čia tai bent sunkvežimis! Beveik kaip tikras. Jo net priekaba gali kilnotis, todėl visą krovinį galima lengvai išversti ten, kur labiausiai reikia. Puiki mašina pervežti arba parsivežti pačius reikalingiausius dalykus, žaisliukus ir kitus lobius.

  Mažos mašinėlės man labai patinka, aš norėčiau būti joms už šeimininką... Visiems vaikams patinka mažos mašinytės, jų linksmos lenktynės, smagūs nuotykiai. Tegu su viena iš jų į savo svajonių keliones ir nuotykius pasineria ir Jūsų mažylis. Jūs pamatysite, kaip sužibs jo akys! 

  Gamintojas: Lietuva