Medinė ožka

 • Medinė ožka

  Kodas: RA73
  400 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Kalėdinė medinė ožka pagaminta iš 2 mm medžio faneros, nedažyta, nelakuota.
  • Medinę ožkytę sudaro 8 detalės. Žaisliuką reikės susirinkti patiems.
  • Rekomenduojama vaikams nuo 5 m., suaugusiems. Medinis žaisliukas - Kalėdų šventės suvenyras, ne žaislas vaikui.
  • Gali būti graviruotas: galima išgraviruoti skaičius, raides, simbolius, pavadinimus papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.

  Už sėkmę atsakingą medinė ožkytė į jūsų namus gali atkeliauti ir kaip mažas konstruktoriukas. Medinė ožka sudaryta iš 8 detalių, kurias jums atsiųsime nesudėtas - galėsite su mažaisiais kartu ją surinkti ir surasti jai garbingą vietą savo namuose - ant vaišių stalo ar šalia šventinės eglutės.

  Medinė ožkytė nedažyta ir nelakuota, tad ją surinkę, galite dekoruoti pasirinktais dažais. Į šią veiklą noriai įsitrauks ir Jūsų mažieji! Kuo daugiau su vaikais dalinsitės švenčių tradicijomis, jiems bus suteikiama galimybė būti ne tik šventės stebėtoju, bet ir aktyviu dalyviu – tuo labiau jie vertina šventinį laikotarpį. Tad sukurkite jaukią nuotaiką medinių gyvūnėlių apsupyte - čia vietos atras ir praėjusių metų arkliukai ir būsimųjų raguotosios ožkytės.

  Mediniai žiemos švenčių simboliai gali būti ne tik šeimos namų dekoracijos, bet ir dovanos draugams ar bendradarbiams. Galimi individualūs žaisliukų sprendimai, gamyba. Dėl didesnių kiekių kviečiame teirautis el. paštu klausk@medinisarkliukas.lt

  Gamintojas: Lietuva