Medinė sportinė mašina

 • Kraunamos nuotraukos

  Medinė sportinė mašina

  Kodas: DZ027
  20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinė sportinė mašina pagaminta iš beržo medienos, dažyta išskirtinės kokybės “Old Fashioned Milk Paint” natūraliais dažais, impregnuota šalto spaudimo linų sėmenų aliejumi.  
  • Dydis: ilgis 13 cm, aukštis 8 cm, mašinėlės plotis 2,2 cm., su ratais 5,6 cm.
  • Tinkama vaikams nuo 1 m.
  • Gali būti personalizuota: galima išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.    

  Medinė sporto mašina - išskirtinio dizaino ir kokybės lietuviškas žaislas. Ši sportinė mašina glotnaus paviršiaus, dekoruota natūraliais dažais, kurie padengti namie gamintu šalto spaudimo linų sėmenų aliejaus ir bičių vaško mišiniu. Medinės mašinytės visi kampai užapvalinti, todėl tinka ir patiems mažiausiems „vairuotojams“.

  Šis medinis žaislas lavina vaiko smulkiąją ir stambiąją motoriką, žaidžiant lavėja kūrybiškumas ir socialiniai įgūdžiai, ypač, jei vaikas žaidžia ne vienas.  Tai bus gražus vaikystės prisiminimas ne tik mažyliui, kuris dabar žaisdamas keliauja po nepažįstamus savo vaizduotės kampelius, bet ir jo paties vaikams ar anūkams! 

  Brrr... brrr... brrr... Kaukia variklis iš po lenktyninės mašinos kapoto. Bet vairuotojas atsargus, saugiai mina pėdalus!

  Prekės ženklas: draugiškižaislai.lt
  Gamintojas: Lietuva