Medinis balansinis dviratukas "Žaliosios meškutės"

 • Kodas: DIP02
  9750
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • ŠĮ BALANSINĮ DVIRATUKĄ LIETUVOJE JUMS PRISTATYSIME NEMOKAMAI (išskyrus Kuršių Neriją). JEIGU DVIRATUKĄ "TURIME SANDĖLYJE" - PER 1 DARBO DIENĄ, JEI TURIME "NEDIDELĮ KIEKĮ" - PER 3 DARBO DIENAS.
  • Balansinio dviratuko medinės dalys pagamintos iš kokybiškos, tvirtos ir atsparios beržo faneros, nelakuotas, impregnuotas linų sėmenų aliejumi.
  • Dydis: aukštis 53 cm, ilgis 85 cm, plotis 33,5cm. Sėdynė reguliuojama, galima keisti jos aukštį nuo 34 iki 45 cm. Dviratukas sveria 3,9 kg.
  • Skirtas vaikams nuo 3 m.
  • Medinis dviratukas supakuotas kartoninėje dėžėje su surinkimo, naudojimo ir priežiūros instrukcija. Rinkinį sudaro dviratukas, medžiaginė sėdynė, žalias veltinio krepšys ir dviratuko nešiojimo diržas.
  • Gali būti personalizuotas: galima priklijuoti arba išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomain pasirinkus graviravimo paslaugą http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas. Tai užtrunka iki 5 darbo dienų.
  • Atitinka saugumo standartą EN71 ir CE normas.
  • Balansinis dviratukas yra žaislas, jame nėra nei apšvietimo lempučių, nei atšvaitų, nei stabdžių, todėl jis nėra kelių eismo priemonė ir negali būti naudojamas gatvėse ir keliuose.
  • Važiuojant balansiniu dviratuku būtina naudoti apsaugos priemones.
  • Balansinis dviratukas yra žaislas, jame nėra nei apšvietimo lempučių, nei atšvaitų, nei stabdžių, todėl jis nėra kelių eismo priemonė ir negali būti naudojamas gatvėse ir keliuose.
  • Važiuojant balansiniu dviratuku būtina naudoti apsaugos priemones.

  Medinis balansinis dviratukas "Žaliosios meškutės" - nematyta ir negirdėta naujiena tarp ankstesnio modelio balansinių dviratukų! Paprastai net ir į vaikiškas transporto priemones žiūrima itin santūriai, o šie balansinių dviratukų gamintojai siūlo važinėjimą dviračiu padaryti spalvinga švente! Pristatome Jums ne tik saugų, tvirtą ir ilgaamžį dviratuką, kuriuo galima važinėti lauke ir namuose, bet ir žaismingą palydovą vaikui, su kuriuo jis tikrai pasijaus išskirtinis. Dviratukas dekoruotas linksmomis žaliomis meškutėmis, kurios pakels nuotaiką ir jų "savininkui".  Balansinis dviratukas - tai saugus ir šiuolaikiškas požiūris į mažylio mokymąsi važiuoti dviračiu.

  Ši medinė vaikiška transporto priemonė skirtas vaikams nuo 3 metų, tačiau reguliuojant sėdynės padėtį, dviratuku galima važinėti ir vaikams iki 6 metų.  Važinėdamas balansiniu dviratuku vaikas mokosi lygsvaros, balansavimo ir pusiausvyros, todėl vėliau jam bus žymiai lengviau persėsti ant klasikinio dviračio su pedalais. Ribotas vairo pasisukimas užtikrina, kad vairas neapsisuktų aplink savo ašį, todėl vaiko pasivažinėjimas tampa daug saugesniu.

  Balansinis dviratukas "Žaliosios meškutės" ypatingas ne tik ryškiu dizainu, bet ir dviratuko komplektą sudarančiais priedais: ant vairo kabinamu veltinio krepšeliu, į kurį bus galima susidėti daiktus, reikalingus kelionei, bei dviratuko nešiojimu diržu, su kuriuo,  pavargus mažyliui, tėveliai dviratuką galės patogiai nešti rankoje ar ant peties. Esame įsitikinę, kad šis pirkinys nustebins visą Jūsų šeimą!

  Prekės ženklas: DipDap.lv
  Gamintojas: Latvija