Muzikinis barškutis kaltukas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: JAMZ07
  900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Muzikinis barškutis kaltukas pagamintas iš beržo ir guobos medienos, nedažytas, nelakuotas, padengtas ekologišku bičių vaško ir sėmenų aliejaus mišiniu. 
  • Dydis: ilgis 16 cm, plotis 7 cm. 
  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.   

  Medinis barškutis kaltukas - muzikinis žaislas, lavinantis vaiko pažinimą, socialinę, emocinę raidą, smulkiąją motoriką. Jį suims ir savo melodiją sugros net pats mažiausias delniukas. Muzika natūraliai džiugina vaiką ir sukuria sąlygas lavėti jo vaizduotei, ritmo pajautimui, fantazijai. Muzikos ir judėjimo patirtis padeda lavinti abu mažylio smegenų pusrutulius, prisideda prie jo fizinės raidos.  

  Akivaizdu, jog mažyliams reikia ne tik gražių rūbelių ir tinkamo maisto, bet ir teigiamos garsinės aplinkos, kurią gali suteikti būtent muzika. Renkant muzikinius žaislus labai svarbu išrinkti ne šaižius, rėksmingus garsus leidžiančius žaisliukus, o tuos, kurie padėtų sukurti malonią ir švelnią atmosferą, būtų malonūs visiems šeimos nariams. Kas gali būti smagiau už linksmą, giedrą muziką? Tegul Jūsų mažylis tai išbando su šiuo smagiu muzikiniu barškučiu. Žaislas yra visiškai saugus, glotnaus paviršiaus, todėl tinka ir kūdikiui. 

  Gamintojas: Lietuva