Mažas arkliukas su ratukais oranžinis

 • Kraunamos nuotraukos

  Mažas arkliukas su ratukais oranžinis

  Kodas: ZGPFS3
  670
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Arkliukas su ratukais pagamintas iš beržo medienos, dažytas netoksiškais dažais, skirtais žaislų gamybai.
  • Dydis: ilgis  9,5 cm, aukštis 10 cm, plotis 4,5 cm.
  • Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn.
  • Gali būti graviruotas: galima išgraviruoti skaičius, raides, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėta CE.

  Medinis arkliukas su ratukais, kitaip - stumdukas, padeda ugdyti stambiąją ir smulkiąją mažylio motoriką, emocinę raidą, skatina bendrauti ir suteikia begalę džiugių emocijų. Iš natūralaus beržo medžio pagamintas medinis arkliukas, kaip ir visi mediniai žaisliukai spinduliuoja šilumą ir jaukumą, tai tikras mažas meno kūrinys. Medinuką malonu liesti, jo paviršius glotnus ir visiškai saugus Jūsų vaikui. Jis pagamintas iš natūralaus medžio, dažytas tik ekologiškais dažais. Mediniai žaislai yra labai patvarūs, todėl mažylis juo džiaugtis galės labai ilgai.

  Tikras pasakų arkliukas! Kaip iš pasakų apie senovines karuseles, kuriose skamba švelni muzika ir varpeliai, o maži spalvoti arkliukai sukasi ratu tai pakildami, tai nusileisdami… Šis arkliukas toks mielas ir gražus, kad patiks ne tik Jūsų mažyliui, bet ir Jums patiems. Jis atneš į namus jaukumo ir šilumos, kokią gali suteikti tik mediniai žaislai.    

   Gamintojas: Lietuva