Traktorius su priekaba ir rąstais

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DZ011
  3000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinis traktorius su priekaba ir rąstais pagamintas iš beržo medienos, dažytas išskirtinės kokybės “Old Fashioned Milk Paint” natūraliais dažais, impregnuotas šalto spaudimo linų sėmenų aliejumi.
  • Dydis: traktoriaus kartu su priekaba ilgis 26 cm; traktoriaus ilgis 15 cm, aukštis 8 cm, plotis 9 cm; priekabos ilgis 11 cm, aukštis 7 cm, plotis 10,5 cm. 
  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.      

  Medinis traktorius su priekaba ir rąstais - išskirtinio dizaino ir kokybės lietuviškas žaislas. Traktoriaus glotnaus paviršiaus, dekoruotas natūraliais dažais, kurie padengti namie gamintu šalto spaudimo linų sėmenų aliejaus ir bičių vaško mišiniu. Medinuko visi kampai užapvalinti, todėl tinka ir patiems mažiausiems „vairuotojams“. Šis medinis žaislas lavina vaiko smulkiąją ir stambiąją motoriką, žaidžiant lavėja kūrybiškumas ir socialiniai įgūdžiai, ypač, jei vaikas žaidžia ne vienas.  Medinė mašina padeda lavinti smulkiąją ir stambiąją motoriką, ieškoti sprendimų, ugdo socialinę, emocinę, kalbos raidą. 

  Šis traktorius su priekaba pilna rąstų sužavės kiekvieną vaiką ir net suaugusįjį. Priekabą galima nukabinti ir žaisti atskirai.

  Prekės ženklas: draugiškižaislai.lt
  Gamintojas: Lietuva