Medinis lėlių vežimėlis

 • Kodas: ZGV016R
  5550
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinis lėlių vežimėlis pagamintas iš beržo medienos, dažytas netoksiškais dažais, skirtais žaislų gamybai.
  • Dydis: aukštis iki rankenos viršaus 46 cm; dugno (viduje) ilgis 30 cm, plotis 23 cm; plačiausia vežimėlio vieta 26 cm, ilgiausia vežimėlio vieta 73 cm (nuo rankenos iki atlošo). 
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 2 m.
  • Pakuotė – kartoninė dėžė. Gaminami vežimai: raudonos, rausvos, baltos, violetinės spalvos, nedažytas. Vežimėliai yra su guminiais ratais, kurie nepalieka žymių ant grindų.
  • Gali būti personalizuotas: galima užklijuoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Pagamintas Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėtas CE.   

  Medinis lėlių vežimėlis puikiai padeda lavinant mažylio smulkiąją ir stambiąją motoriką, ugdo jo kūrybiškumą bei fantaziją žaidžiant, padeda įsisavinti iš suaugusiųjų nusižiūrėtus bendravimo modelius, skatina emocinę, kalbos bei socialinę raidą. Žaislas pagamintas iš natūralaus medžio, todėl yra visiškai saugus Jūsų vaikui. Kaip ir visų medinių žaislų, jo paviršiuje įvairaus lygio bakterijos dauginasi daug prasčiau nei ant plastikinio. Tai ilgaamžis žaislas, dažytas ekologiškais dažais, kuris sendamas įgauna ir emocinės vertės. 

  Kiekvienos mažutės mergaitės svajonė turėti mielą vežimaitį savo lėlėms ir meškučiams vežioti bei migdyti, kiekvieno berniuko noras turėti vežimą, kuriuo būtų galima vežti savo lobyną – kankorėžius, akmenėlius, pagaliukus ir kitus labai labai reikalingus daiktus. O galbūt susidėti savo mašinas ir konstruktorius, kai mama paprašo susitvarkyti... Šis vežimėlis didelis, stabilus - jeigu turite kelis mažylius, šiuo vežimėliu jie galės vežioti net vienas kitą!