Kalavijas

 • Kalavijas

  Kodas: RJ04
  Šią prekę turime sandėlyje.
  7 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Kalavijas pagamintas iš beržo medienos, dažytas netoksiškais dažais, skirtais žaislų gamybai.
  • Dydis: didelio kalavijos ilgis - 55,5 cm, mažo kalavijo ilgis - 35 cm.
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 3 m.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti pasirinktą užrašą papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.

  Kai vaikai daug skaito ir girdi apie riterius ir kunigaikščius, kurie atkakliai gynė savo tvirtovę ir jos gyventojus nuo priešų, prasideda kovų audra Jūsų namuose. Vaikams norisi turėti savo skydą, šalmą ir, žinoma, kalaviją. Pastarasis tampa vaiko svarbiausiu atributu žaidžiant su savo draugais.

  Žaidžiant su mediniu kalaviju, lavinami vaiko pirštų, riešo ir viso kūno raumenys. Taip vaikas ima derinti akies ir rankos veikimą, ugdo tikslumą ir pusiausvyrą. Neverta iš karto baimintis, kad vaikas nori žaisti tokius žaidimus - svarbu tik su juo aptarti prieš ką jis kovoja, kokias vertybes gina: kokią žinią pasauliui neša savo "žygiu". Juk vaiko pasirengimas gyvenimui ir integracija į visuomenę prasideda tada, kai formuojasi teisingas aplinkinio pasaulio suvokimas. Kad ir kaip neįprastai tai gali nuskambėti, bet leisdami vaikui žaisti su mediniu kalaviju galime taip pat jį mokyti teisingo požiūrio į visuomenę ir plėsti jo požiūrio tašką.

  Gamintojas: Lietuva