Krikštynų vokelis

 • Krikštynų vokelis

  Kodas: RA61
  720 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinis vokelis pagamintas iš beržo faneros, nedažytas, nelakuotas.
  • Dydis: ilgis 16,7 cm, plotis 9,2 cm, storis 1 cm,
  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 m., suaugusiems.
  • Voką sudaro medinės faneros plokštelės sukonstruotos kaip maža dėžutė-vokas.
  • Gali būti personalizuotas: galima pakeisti informaciją ant vokelio - nuo ko ir kam skirtas vokelis, taip pat miestą ir metus. Papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas, kitoje vokelio pusėje galima išgraviruoti specialų sveikinimą.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.

  Jeigu nusprendėte mažylio krikštynų proga tėvelius apdovanoti pinigine dovana, siūlome tai padaryti kūrybiškai - pinigus paslėpti mediniame vokelyje. Padovanoję medinį vokelį su pinigais, tikrai nesulauksite pastabų dėl originalumo stokos, juolab, kad dėl žmogaus ir medžio draugystės tai šiai piniginei dovanai suteiks ir nuoširdumo. Pasinaudoję mūsų idėja ir įsigiję medinį krikštynų vokelį, neprarasite to magiško momento ir nuostabos dovanojant ir gaunant piniginę dovaną.

  Nors ir planuojate dovanoti pinigus, siūlome tokią dovaną apgalvoti iš anksto ir užsisakyti graviruotą medinį vokelį, kuriame bus nurodyta Jūsų asmeninė informacija: kam skirtas vokelis, nuo ko jis, taip pat nurodyti miestą, kurioje vyks šventė. Pasirinkę papildomą graviravimo paslaugą, ant kitos vokelio pusės galite išgraviruoti ir palinkėjimą - taip perrišime vokelį kaspinėliu ir nebereikės rinktis net atviruko! Pažymime, kad toks graviravimas gali užtrukti iki penkių darbo dienų. Jeigu nenorite laukti, galite atvykti į "Medinio arkliuko" parduotuvę išsirinkti neužrašytą vokelį ir vardus patys užrašyti ranka. 

  Siūlome įsigyti medinių vokelių ir kitoms progoms:

  mažylio gimimo proga http://www.medinisarkliukas.lt/pinigu-vokelis-gimimo-proga;

  gimtadienio proga - http://www.medinisarkliukas.lt/pinigu-vokelis-gimimo-proga.

  Gamintojas: Lietuva