Rimtoji abėcėlė – 9 mm storio

 • Rimtoji abėcėlė – 9 mm storio

  Kodas: SRRABC
  17880 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Rimtoji abėcėlė – 9 mm storio

  Rimtąją abėcėlę pagaminame ir pristatome nurodytu adresu per 7-10 darbo dienas! Jeigu medinės abėcėlės reikia greičiau, patariame susisiekti su mumis!

  Abėcėlė, kuri Jūsų namams, o ypač vaikų kambariui suteiks ypatingo jaukumo. Rankų darbo, medinės, raidelės papuoštos žaismingomis gamtos ir jūros spalvomis. Rimtoji abėcėlė - tai ideali namų interjero detalė ir papildomam švietimui skirta priemonė pagaminta iš labai kokybiškos, 9 mm storio, beržinės faneros. Šią abėcėlę sudaro visi, 32, simboliai.

  Žaisminga, rimtoji abėcėlė skirta papuošti ne tik vaiko kambarį, tačiau idealiai tinka ir darželio arba mokyklos klasei, nes tai yra puiki mokymo priemonė, kuri patraukia mažųjų dėmesį dėl savo spalvotų ir įdomių formų raidelių. Visos, 32, raidės yra paruoštos klijavimui su tvirta dviguba lipnia juostele (p.s. jeigu taip atsitiktų, kad raidelėms reikėtų kraustytis, dvigubą lipnią juostelę galima lengvai pašalinti. Gerai ir tai, kad ji nepaliks jokių žymių ant sienos!).

  Visos abėcėlės raidės dažytos, šlifuotos ir apdirbtos rankomis. Būtent todėl galime garantuoti aukštą medinių raidžių kokybę ir žinome, kad ši medinė abėcėlė tikrai tiks ir patiks Jums ir Jūsų vaikams.

  Gamintojas: Lietuva