Supamas arkliukas "Draugiškas-Samaninis"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DZ016
  14900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • ŠĮ SUPAMĄ ŽAISLĄ NEMOKAMAI PRISTATYSIME VISOJE LIETUVOJE (išskyrus Kuršių Neriją). Arkliukas gaminamas pagal užsakymą, gamybos terminas apie 2 savaitės.

  Supamas arkliukas gaminamas iš beržo medienos, dažytas išskirtinės kokybės “Old Fashioned Milk Paint” natūraliais dažais, impregnuotas šalto spaudimo linų sėmenų aliejumi.
  Dydis: ilgis 82 cm, visas aukštis 50 cm, aukštis iki sėdynės 32 cm, plotis 30 cm.
  Rekomenduojamas 1-3 m. vaikams.
  Naudoti tik prižiūrint suaugusiems, kad vaikas nenukristų ir nesusižeistų.
  Pakuotė – kartoninė dėžė.
  Pagamintas Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėtas CE.
  Supamas arkliukas "Draugiškas-Samaninis - išskirtinio dizaino rankų darbo žaislas. Tai tikras mūsų arkliukų pasidižiavimas, žmogui ir aplinkai draugiškas medinis arkliukas. Toks žaislas bus gražus vaikystės prisiminimas ne tik mažyliui, kuris dabar ant jo supasi, bet ir jo paties vaikams ar anūkams! "Draugiškas-Samaninis" arkliukas - pačiai tikriausiai įsimintinai vaikystei. 

  Natūralaus medžio "Draugiškas-Samaninis" supamas arkliukas yra itin aukštos kokybės: didelis, labai stabilus, glotnaus paviršiaus, dekoruotas natūraliais dažais, kurie padengti namie gamintu šalto spaudimo linų sėmenų aliejaus ir bičių vaško mišiniu. Išsirinkę šį arkliuką, galite išsirinkti ir dažų, kuriais šis arkliukas bus dekoruotas, spalvą - mėlyną, samanų, raudoną, jūros žalumo, rudą, tamsiai raudoną, žydrą. Arkliukas rekomenduojamas vaikams nuo 2 m., bet patiks ir mažesniems. Tik reikėtų nepalikiti mažylio suptis be priežiūros, kad visi nuotykiai baigtųsi laimingai! Jis idealiai tinka lavinti vaiko stambiąją motoriką. Kuo įvairesnius judesius atliks vaikas, tuo aktyviau bus lavinamos skirtingos raumenų grupės, o taip pat ir jo fantazija – juk niekas nežino, kur mažylis nukeliaus ir ką patirs su savo ištikimu draugu. Paprašykite jo papasakoti, dalyvaukite jo nuotykiuose kartu ir taip padėsite ugdyti jo emocinę, socialinę, o taip pat ir kalbos raidą.  

  Prekės ženklas: draugiškižaislai.lt
  Gamintojas: Lietuva