Traukiamas šuniukas Amsius

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ZGG30
  1130
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Traukiamas šuniukas pagamintas iš beržo medienos, nedažytas, nelakuotas.
  • Dydis: ilgis 28 cm, plotis 9 cm, aukštis 18,5 cm.  
  • Rekomenduojama vaikams nuo 2 m.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Pagamintas Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėtas CE.    

  Šis medinis už virvelės traukiamas šuniukas padeda lavinti stambiąją ir smulkiąją vaiko motoriką, emocinę, socialinę, kalbos raidą. Šunelį vaikas gali pats dekoruoti, tai lavins jo kūrybinį mąstymą, fantaziją. Jis yra tvirtas, glotnus, neturi smulkių detalių, ilgaamžis, saugus Jūsų vaikui ir jo aplinkai, nedažytas ir nelakuotas. Toks medinis žaislas labiau nei kiti skatina mažylio aktyvumą, judrumą - tegul jis vedasi savo šunelį visur. Bendradarbiaukite su savo vaiku ir paprašykite, kad jis papasakotų Jums kur jis eina ir ką jis matė, ką patyrė su savo draugu – nustebsite, kokia laki Jūsų vaiko fantazija! 

  Kai turi draugą, su kuriuo gali keliauti nors ir į pasaulio kraštą – pasaulis atrodo nuostabus. Šis mažas šunelis gali būti ne tik nepakeičiamas Jūsų mažylio draugas, bet ir išmokyti jį globos, rūpesčio, jautrumo bei atsakomybės. Juk, kaip visi žinome, mes tampame atsakingi už tuos, su kuriais susibičiuliaujame.

  P.s. Šuniuko vardą padėjo išrinkti mūsų draugai facebook paskyroje. :)