Traukiamas vežimėlis-antis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ZGG11N
  1500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Vežimėlis antis pagamintas iš beržo medienos, gali būti nedažytas, nelakuotas arba dažytas netoksiškais dažais, skirtais žaislų gamybai.
  • Dydis: ilgis 33 cm, plotis 15 cm, aukštis 17 cm.
  • Rekomenduojama vaikams nuo 2 m.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėta CE.

  Medinis vežimėlis antis padeda lavinti stambiąją vaiko motoriką, ugdo bendradarbiavimo įgūdžius, emocinę, socialinę, kalbos raidą. Kaip ir visi mediniai žaislai, spinduliuoja šilumą ir jaukumą, tai tikras mažas meno kūrinys. Medines detales malonu liesti, jos glotnios ir visiškai saugios Jūsų vaikui – pagamintos iš natūralaus medžio, dažytos ekologiškais dažais. Mediniai žaislai yra labai patvarūs, todėl mažylis juo džiaugtis galės labai ilgai.

  Sveiki atvykę į pasakų pasaulį, kuriame įmanoma viskas. Savo namuose galite turėti ne tik paprastą vežimėlį, bet pabandyti savo turtą patikėti ir vežimėliui antytei! Ar tai įmanoma? Tikrai taip - leiskite savo mažajam pačiam sukurti savo pasaką. Pasaulis pilnas lobių, todėl labai svarbu turėti į ką tuos lobius susidėti ir saugiai juos laikyti. Ši antelė Jūsų mažyliui gali tapti ne tik nepakeičiama jo kelionių drauge, bet ir jo atradimų bei lobių saugotoja. Kaip smagu turėti savo nuosavą vežimėlį kaladėlėms susidėti ir dar su virvele!

  Gamintojas: Lietuva