Vaikiškos supynės

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SWSUPG
  6499
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Šios vaikiškos supynės skirtos vaikams nuo 6 mėn. amžiaus arba nuo tada, kai vaikelis gali pats be pagalbos sėdėti ir galimos naudoti iki kol vaikui sueina 3-4 m. Supynės pagamintos iš natūralaus nedažyto medžio strypelių, dvigubo tvirto ir storo (350 gr / kv. m) 100% medvilnės audinio ir storų, stiprių (10 mm diametro) medvilninių vilrvių. Pastelinės spalvos, minimalistinis dizainas, kurio dėka sūpuokles lengva pritaikyti bet kurioje erdvėje: moderniuose namuose, senoje sodyboje, terasoje ar balkone. O norint, jas lengva nukabinti, perkabinti į kitą vietą ar atidėti į spintą kitam vaikučiui.

  Kad vaikui būtų patogiau, sėdimoji dalis ir nugaros atrama turi dvi atskiras minkštas pagalvėles.

  Supynės būna jau surinktos bei paruoštos naudojimui, belieka jas tik TVIRTAI ir SAUGIAI pakabinti: supynių virvės susegamos karabinu, kuris kabinamas ant kablio lubose. Supynės padarytos taip, kad pirkėjas pats nuspręstų, kaip nori jas kabinti: ant dviejų kablių (po dvi virves atskirai) arba ant vieno kablio. Kabliais tvirtinimui lubose turi pasirūpinti pats klientas.

  SVARBU! Prieš naudodami supynes, prieš gręždami lubose kablį ir visais atvejais, jei nesate tikri dėl lubų dangos tvirtumo ir dėl saugumo, pasitarkite su specialistu, kaip jūsų namuose būtų saugiausia tvirtinti sūpuokles.

  Po to, kuomet jau prikabinote supynes prie kablio, visų pirmiausia patys įsitikinkite pritvirtinimo saugumu keletą kartų stipriai savu svoriu timpteldami supynes žemyn, ir tik po to sodinkite vaiką. Naudokite jas su suaugusiojo priežiūra, nepalikite vaiko vieno.

  Matmenys: sėdimoji dalis - 37 x 37 cm, aukštis - 37 cm

  Maksimalus svoris: iki 30 kg

  Gamybos terminas - 7-10 darbo dienų.

  Gamintojas: Lietuva