Kalavijas

 • Kraunamos nuotraukos

  Kalavijas

  Kodas: ZGGS
  7 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Kalavijas pagamintas iš beržo medienos, nedažytas, nelakuotas.
  • Dydis: ilgis 55 cm, plotis 4,5 cm, storis 0,5 cm 
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 3 m.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti pasirinktą užrašą papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Pagamintas Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėtas CE.

  Visiems mažiesiems nuotykių ieškotojams, karžygiams ir muškietininkams bei narsiems svajotojams medinis kalavijas – tiesiog nepakeičiamas. Kaip be jo išgelbėti visas pasaulio princeses, įkalintas aukštuose bokštuose? Kaip be jo keliauti į mūšius, o ką jau kalbėt apie ugnimi besispjaudančius slibinus – juk be tikro riterio ginklo jų nenugalėsi!

  Medinis kalavijas padeda ugdyti vaiko fantaziją ir kūrybiškumą, socialinę, emocinę, kalbos raidą. Be to, suteikdamas sau kokį nors vaidmenį, vaikas mokosi panaudoti jau įgytą patirtį, matytus bendravimo, veiklos modelius, geriau suvokti savo ir kitų emocijas bei jausmus, mokosi pažinti jį supantį pasaulį. 

  Žaidžiant su mediniu kalaviju, lavinami vaiko pirštų, riešo ir viso kūno raumenys. Taip vaikas ima derinti akies ir rankos veikimą, ugdo tikslumą ir pusiausvyrą. Neverta iš karto baimintis, kad vaikas nori žaisti tokius žaidimus - svarbu tik su juo aptarti prieš ką jis kovoja, kokias vertybes gina: kokią žinią pasauliui neša savo "žygiu". Juk vaiko pasirengimas gyvenimui ir integracija į visuomenę prasideda tada, kai formuojasi teisingas aplinkinio pasaulio suvokimas. Kad ir kaip neįprastai tai gali nuskambėti, bet leisdami vaikui žaisti su mediniu kalaviju galime taip pat jį mokyti teisingo požiūrio į visuomenę ir plėsti jo požiūrio tašką.