Apie mus

 • Viskas prasidėjo nuo svajonės…
  Visos svajonės, jeigu labai labai nori ir jomis tiki, galiausiai išsipildo. Todėl išsipildė ir mūsiškė. Svajojome kartu su savo vaikais, dviem linksmais, padaužom žmogeliukais, kurie be galo mėgsta žaisti pačius įvairiausius žaidimus ir dievina savo žaisliukus.
   

  Norėjome mažyliams duoti geriausia – jaukiausius, mieliausius ir pačius tikriausius žaislus, kurie juos ne tik džiugintų, bet ir skatintų mokytis, lavintų. Galiausiai, pradėjome galvoti apie savo žaisliukų pasaulį. Pasaulį, kuriame žaislai būtų ne tik gražūs, žaismingi, spalvoti, jaukūs, bet ir saugūs mūsų mažyliams, jų aplinkai ir mus supančiam pasauliui.
   

  Medinis arkliukas iš vaikystės
  Iš didelių norų ir vaikystės prisiminimų apie nuostabius rankų darbo arkliukus, kuriais supdavomės net ir tada, kai kojos jau tapdavo tokios ilgos, jog trugdė linguoti, gimė „Medinis arkliukas” – mūsų džiaugsmo, spalvų, idėjų ir žaidimų erdvė. Svajonė, kurią audėme visą vasarą, todėl ji dar alsuoja šiluma, saule, kvepia pačiomis spalvingiausiomis laukų gėlėmis, medumi ir šviežio medžio sakais, skamba vasaros rytmečių paukščių balsais, alsuoja jūros ošimu. Ji tokia spalvinga kaip vasaros laikas, kuomet gyvenimą geri dideliais gurkšniais, o šypsena nepalieka lūpų. Mes įsikūrėmė pačioje 2010 m. vasaros pabaigoje.
   

  Parduotuvėlė „Medinis arkliukas“ savo virtualias dureles atvėrė 2010 m. rudens pabaigoje, todėl joje dar tikrai rasite pribirėjusių gilių, kankorėžių, sudžiuvusių smilgų, užuosite sakų ir tą nepakartojamą rudens lapų kvapą, kuomet apima skaidrus, nepaaiškinamas ilgesys kažko šilto, jaukaus, mielo, kaip kad medinis, mylimas žaisliukas iš gražiausių vaikystės pasakų...
   

  Gamta ir saugūs bei laimingi vaikai
  Taip, mes labai mylime gamtą. Todėl mums be galo svarbu, iš ko ir kaip gaminami žaisliukai, kuriais prekiaujame. Svarbu, kad jie būtų saugūs vaikams, saugūs aplinkai. Esame vienintelė parduotuvėlė, kurioje rasite tik lietuviškus ir tik medinius bei medžiaginius rankų darbo žaislus, gaminamus iš natūralių, ekologiškų medžiagų, dažytus tik ekologiškais dažais, kurie nekenkia nei vaikui nei jį supančiai aplinkai. Kiekvienas mūsų žaisliukas ne tik džiugina mažylį, bet ir ko nors jį moko, lavina, skatina pažinti supantį pasaulį ir patį save.
   

  Mediniai žaislai ir didžiausias jų pasirinkimas Lietuvoje

  Virš 600 medinių žaisliukų bei didžiausias medinių arkliukų pasirinkimas Lietuvoje – mūsų svajonė tapo realybe. Jau dirbame su visais Lietuvos medinių žaislų gamintojais. Šia jaukia realybe, kurioje gyvena mieli ir linksmi medinukai, mes norime dalintis su Jumis ir Jūsų mažyliais. Tegu jie žaidžia, mokosi ir šypsosi. Tegu savo kelionę po pasaulį pradeda su nuostabiu draugu, kuriame dar jaučiama medžio šiluma ir jaukumas, ir kuris lydės jį galbūt visą gyvenimą.

  Simona ir Tomas Kupečiai