Vasaros žaislai

 • VASAROS ŽAISLŲ – TOP 7  

  Vasara, saulė, laukas, šiluma – pasiimkime viską, kas geriausia iš taip trumpai tunkančios Lietuviškos vasaros! Vasarą reikalingi net ir kitokie žaislai – traukiam giliai paslėptus kastuvėlius ir kibiriukus, kamuolius, šokinėjam ant batuto. O kur dar šventės lauke – gimtadieniai prie laužo, krikštynos, vestuvės... Apžvelkime, kokie populiariausi "Medinio arkliuko" vasaros žaislai. 

  TOP 7

  Vasara – krikštynų metas, priverčiantis gerai pasukti galvą ką padovanoti mažajam, kad tiktų krikštynoms, bet liktų ir prisiminimui visam gyvenimui. Suasmeninta krikštynų kaladėlė – simboliška krikštynų dovana NR.1 

  TOP 6

  “Medinio arkliuko” krautuvėlė taip nesivadintų, jei medinio arkliuko nebūtų šiame sąraše. Labai palengvinama užduotis, jei reikia dovanos pirmajam – antrajam vaiko gimtadieniui ar krikšynoms. Juk be medinio arkliuko vaikystė ne tokia įdomi ir įsimintina! 

  TOP 5

  Žaidimų aikštelė – jei tik turite lopinėlį žemės namuose, pas senelius ar sodyboje, žaidimų aikštelė tiesiog būtina! O jei dar sumeistrauta tėvelio ar senelio rankomis, malonumas kur kas didesnis. Neturintiems laiko visuomet yra sprendimas – įsigti aikštelę kartu su pristatymu bei montavimu. 

  TOP 4

  Vežimėlis pasirodo tinka ne tik po namus stumdyti. Tai puiki krikšynų dovanaar net vestuvėms! Įsivaizduokite mažą mergytę stuminčią tokį vežimėlį pilną gėlių – ar gali būti kas gražiau? Na, jei vestuvėse dalyvauti šiemet neplanuojate, visuomet galite pasiimti vežimėlį net ir į sodybą – ratukai puikiai atlaikys pasivažinėjimus ne tik gatvėmis, bet ir miške ar per lietų. 

  TOP 3

  Žaidimų namelis – alternatyva, jei niekaip netelpa žaidimų aikštelė, bet taip norisi linksmybių savo mažuose nuosavuose namuose. 

  TOP 2

  Na ir atėjo eilė ponui balansiniam dviratukui. Kaip be jo? Šis žaislas drąsiai gali pretenduoti į pirmąją vietą tarp vasariškiausių žaislų! Sportas ir pramoga – viskas viename, puikus pasiruošimas važiuoti “rimto” dviračiu ant dviejų ratų. 

  TOP 1

  Ar nors vieno mūsų vaikystė prabėgo be sūpynių? Tiesiog nedovanotina, jei dar jūsų mažylis jų neturi. O vasara – puiki proga pasidžiaugti šia pramoga lauke! (Tik žiemą nepamiršikte sūpynių įnešti į vidų – taip suptis galėsite visus metus. Mažesniesiems su šoniniu rėmu, didesniesiems – be. 

  Bet kuri dovana iš mūsų parduotuvėlės bus įspūdingesnė ir suteiks dar daugiau džiaugsmo, jei ji bus suasmeninta, graviruota 

  Simona Kupetienė

  www.medinisarkliukas.lt