Krikštynų dovanos

 •  

  KRIKŠTYNŲ DOVANŲ TOP 7 

  Vasarą prasidėjus krikštynų sezonui, imame jausti greitai besikeičiančias krikštynų dovanų tendencijas. Todėl stengiamės ir patys nestovėti vietoje - kasmet pristatome vis naujų žaislų, tinkamų šiai progai. Sąrašas, kurį buvome sudarę prieš metus ar du, jau labai nutolo nuo to, kurį jums galime pasiūlyti šiandien. Tad kokios tos populiariausios krikštynų dovanos pagal "Medinį arkliuką"

  TOP 7 

  Sakoma, septynetas yra sėkmę nešantis skaičius. Ko mes galime tiek turėti? "Medinis arkliukas" turi septynis dramblius! Visi mūsų drambliukai yra pakėlę straubliukus į viršų - taip jie taip pat pritraukia gera lemiančias žvaigždes. Nei patvirtinsime to, nei paneigsime, bet 7 drambliukai su vardu išties populiari dovana krikštynų proga. Kai skaičius 7 ir drambliukai atsiduria kartu, sėkmė nuo jūsų tikrai nenusisuks! 

  TOP 6 

  Ne medinis, bet labai šiltas ir mielas. Kas? Tai juk šildukas! Jums panorėjus, savo pilveliu jis gali sušildyti ir atvėsinti, susirgus pagydyti ar padėti užmigti - kas gali būti geriau? Krikštynos - puiki proga padovanoti mažyliui geriausią draugą, kuris jam padės visose situacijose. 

  TOP 5 

  Sąraše puikuojasi medinis graviruotas šaukštelis. Tai ne žaislas, bet vienas pagrindinių krikštynų atributų - ne be reikalo turime tradiciją per krikštynas visus svečius pamaitinti vaiko pirmuoju maisteliu, o pačiam mažajam įteikti jo pirmąjį šaukštą. Pagalvokite, o jeigu vaikas ant jo dar ir savo vardą ras - problemų dėl valgymo tikrai nebekils! 

  TOP 4 

  Medinis vežimėlis, karutis. Taip, taip, visų sąrašų karalius, kokia proga bebūtų – gimtadienis, vaiko gimimas, Kalėdos ar krikštynos - tai viena mėgstamiausių mūsų klientų prekių. Juo iš vieno kelionės taško į kitą bus galima saugiai pravežti pačius brangiausius turtus - lėles, kaladėlės, o gal net mažą broliuką ar sesutę? 

  TOP 3

  O toliau - tos magiškos sūpynės. Besisupant ant jų išsipildo visų norai, sūpynės beveik kaip auksinė žuvelė. O jei dar sūpynės su paslėptu išgraviruotu palinkėjimu - tai bus tikrai įsimintina vaikystės dovana! 

  TOP 2

  Jei šiame sąraše nepaminėsime supamo arkliuko, stipriai pameluosime, nes tiesa ta, kad jis jau ilgą laiką neabejotinai yra sąrašo TOP trejetuke. Ir nesvarbu koks – spalvotas, nedažytas, su burbulais ar be – kiekvienam pagal stilių, dizainą ar kišenę. 

  TOP 1

  Ir pagaliau jos didenybė - suasmeninta vardinė kaladėlė. Dovanoms ypač tinka krikštynų ar gimimo kaladėlės. Tokia graviruota kaladėlė išsprendžia visus keblumus norint išsirinkti smulkią ir simbolišką dovaną.