"Medinio arkliuko" geriausio draugo konkursas

 • "Medinio arkliuko" draugų konkursas - kviečiame dalyvauti visus mūsų draugus!

  Taisyklės labai paprastos: viskas ką reikia padaryti - nusifotografuoti su mūsų žaislu, nuotrauką atsiųsti mums el. paštu klausk@medinisarkliukas.lt.

  ARBA: laukti konkurso Medinio arkliuko facebook paskyroje ir sekti tolimesnius nurodymus.

  DĖMESIO, kiekvienas, atsiuntęs nuotrauką prisiima atsakomybę už jos tikrumą, autorines teises ir sutinka nuotrauką publikuoti viešai - mūsų FB, Youtube ir internetiniuose puslapiuose bei žiniasklaidoje.

  Visiems, atsiuntusiems originalią nuotrauką ar surinkusiems daugiausiai "patinka" Facebooke arba "širdelių" Instagrame, padovanosime dovanų! Dovanų kiekis ribotas. 

  Mūsų rekomendacijos - ką daryti, kad nuotrauka patrauktų mūsų dėmesį?

  Iš patirties galime pasakyti, kad laimi kokybiškos nuotraukos, kurioms padaryti buvo nepagailėta laiko. "Buitinės" nuotraukos paprastai nesulaukia didesnio susidomėjimo. Taip pat rekomenduojame nuotrauką, kurioje yra jūsų vaikelis nufotografuotas, pasidalinti su draugais ir paprašyti jų balso. Ir kitas, bene svarbiausias momentas - pasižymėti nuotraukoje save. Taip nuotrauka atsidurs jūsų FB profilyje ir sulauksite neabejotinai daugiau savo draugų palaikymo.

  Dovanos - iš medinių žaislų krautuvėlės www.medinisarkliukas.lt - nustebinsime jus mūsų naujienomis, taip pat kartą per mėnesį dovanosime dėlionę su nuotrauka arba vardo dėlionę.

  Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles be išankstinio įspėjimo.