Domino "FAUNA" IR "KLASIKINIS"

 • Domino "FAUNA" IR "KLASIKINIS"

  Kodas: AS230
  700 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Paveikslėlių domino žaidimas susideda iš 28 domino kortelių.

  Užverstos kortelės sumaišomos ir pagal žaidėjų skaičių išdalijamos taip: žaidžiant dviese - po 7 korteles, trise - po 7 korteles, keturiese - po 7, penkiese, šešiese ar septyniese - po 4 korteles kiekvienam žaidėjui. Kitos kortelės užverstos sudedamos į krūvelę stalo viduryje.

  Prieš pradedant žaisti sutariama, ar žaidėjai pasideda savo korteles atverstas priešais save, ar laiko jas rankoje, nerodydami kitiems žaidėjams.

  Pradedantis žaidimą žaidėjas deda vieną atverstą kortelę ant stalo. Kitas žaidėjas turi padėti savo kortelę jos dešinėje arba kairėje; galima dėti vieną šalia kitos tik tas korteles su gyvūnais, atitinkančiais tą grupę (pvz., naminiai gyvūnai prie naminių gyvūnų, jūros gyvūnai prie jūros gyvūnų ir t. t.). Taip iš lėto sudedama kortelių virtinė.

  Jeigu žaidėjas neturi dėti tinkamos kortelės (neturi tokių paveikslėlių su gyvūnais kurie priklauso grupei, esančiai abiejuose kortelių virtinės galuose), jis turi paimti kortelę iš atsargų krūvelės. Jei paimtoji kortelė tinka, galima ją iš karto prijungti prie ant stalo gulinčių kortelių virtinės. Jei netinka - žaidėjas pasideda ją prie kitų savo kortelių. Tada - kito žaidėjo eilė.

  Kai kuris nors žaidėjas išdėlioja savo korteles arba jei nė vienas žaidėjas negali daugiau nieko pridėti - žaidimas baigiamas.

  Laimi tas, kuris pirmasis pabaigia savo korteles, arba tas, kuris žaidimo pabaigoje turi mažiausiai kortelių.

  Žaidimas vaikams nuo 3 metų.

  Kas pirmasis sugebės pritaikyti savo korteles margų paveikslėlių eilėje - tas ir laimės! Su meile sukurti ir pagal amžių pritaikyti paveikslėliai - tai puikus žaidimas mažiesiems.


  Tradicinis domino žaidžiamas analogiškai, tik vietoje kortelių su gyvūnais yra kortelės su taškais.