Gintarinis kaleidoskopas

 • Gintarinis kaleidoskopas

  Kodas: ZS02
  1650 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Kaleidoskopas su gintaru pagamintas iš lazdyno krūmo, gaminamas rankiniu būdu, nelakuotas, neimpregnuotas, viduje - gintaro kabalėliai.
  • Dydis:  ilgis 14 cm, skersmuo 3 cm. 
  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
  • Pakuotė - kartoninė dėžutė su aprašyta kaleidoskopo legenda.
  • Atitinka ES standartus, žymėta CE.     

  Ar yra nors vienas kam kaleidoskopas nesukeltų malonių vaikystės prisiminimų? Ko gero tai vienas įsimintiniausių ir įspūdingiausių turėtų žaislų, nukeliantis į fantazijų ir meno pasaulį. Nepamirškite su vaiku aptarti ką jis tuo metu mano - taip lavės vaiko kalba, socialiniai įgūdžiai.  

  Gintarinį kaleidoskopą sudaro minimalus kiekis detalių, būtinas norint išgauti maksimalų efektą. Taip pat ir jo gamybos procesas yra supaprastintas iki minimumo – tiesiog šakoje išgręžiama kiaurymė, sudedamos visos dalys ir kaleidoskopas uždaromas. Galima sakyti, kad tai tiesiog materializuota idėja – minimalios sąnaudos išorėje ir begalinis vaizdinių pasaulis viduje. Kaleidoskopas pagamintas iš greitai ataugančio lazdyno krūmo, gaminamas rankiniu būdu, nenuimant medžio žievės, yra nelakuotas, neimpregnuotas, todėl visiškai natūralus. Kaleidoskopo viduje suberti gintaro gabalėliai - iš gintaro papuošalų gamintojų atlikę likučiai - suskilę, nepanaudojami trupinėliai. 

  LEGENDA:
  Senovinė lietuvių legenda pasakoja romantišką meilės istoriją : Baltijos jūros dugne, nuostabiuose gintariniuose rūmuose, kadaise gyveno pati gražiausia jūrų deivė Jūratė. Sutiko ji kartą paprastą žemės sūnų Kastytį ir pamilo jį. Ir apsigyveno abu puikiuosiuose gintaro rūmuose. Bet neilgai trukus, apie deivės ir mirtingojo žvejo meilę sužinojo dievas Perkūnas. Didžiai užsirūstinęs, jis nukreipė savo žaibus į gintaro rūmus ir sudaužė juos į tūkstančius smulkiausių gabalėlių, kuriuos ir šiandien dar išmeta Baltijos jūros bangos. Surinkti į šį kaleidoskopą gintaro gabalėliai leis jums bent viena akimi žvilgtelėti į nepakartojamą tų legendinių rūmų grožį.

  Gamintojas: Lietuva