Kalėdinių medinių žaisliukų rinkinys

 • Kalėdinių medinių žaisliukų rinkinys

  Kodas: RA70
  680 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Kalėdiniai mediniai žaisliukai pagaminti iš medžio faneros, nedažyti, nelakuoti.
  • Dydis: priklausomai nuo formos, žaisliuko aukštis ~7 cm, ilgis 5-7 cm, storis 2 mm.
  • Rekomenduojama vaikams nuo 5 m., suaugusiems. Medinių žaisliukų rinkinys - Kalėdų šventės suvenyras, ne žaislas vaikui.
  • Pakuotė - dekoruota kartoninė dėžutė. Dėžutės dydis: aukštis 8 cm, ilgis 9 cm, storis 2 cm.
  • Gali būti personalizuota: norėdami ant beždžionėlės išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  •  Atitinka ES standartus, žymėta CE.

  Vaikams daugiausiai džiaugsmo per žiemos šventes teikia istorijos apie Kalėdų nykštukus, arkliukus, ožkytes, imbierinių sausainių kepimas ir jų valgymas, žinoma, ir sniego senių statymas. Visus šiuos mažus stebuklus surinkome į paslaptingą dėžutę, kuria dalinamės ir su Jumis! Į šį kalėdinių medinių žaisliukų rinkinį įdėjome 5 pakabinamus žaisliukus, kuriais galėsite papuošti savo namus, darbo stalą, automobilį ar... Kalėdų eglutę. Šie mediniai žaisliukai - sniego senis, kalėdinis vainikėlis, bėgiojantis imbierinis sausainukas, arkliukas ir ožkytė. Ožkytė - būrio gyvuliukas, tad sukaupkime ant eglutės jai didelę kompaniją!

  Šis medinių šventinių žaisliukų rinkinys skirtas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Tai gali tapti puikia dekoracija namuose, tačiau akreipkite dėmesį į tai, kad žaisliukai neskirti vaikų žaidimams - tai tik puošmena jūsų aplinkai. Žaisliukai nėra lakuoti ar impregnuoti aliejumi, todėl galite juos nudažyti ir kitomis spalvomis.

  Gamintojas: Lietuva