Volas-konstruktorius

 • Volas-konstruktorius

  Kodas: GEC107
  500 
  999  Sutaupykite 499 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinis konstruktorius volas pagamintas iš beržo medienos, nedažytas, nelakuotas.
  • Konstruktorius gaminamas tik pagal užsakymą, dėl termino teiraukitės klausk@medinisarkliukas.lt
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 5 m, nes yra smulkių detalių.
  • Pakuotė - kartoninė dėžė, ~ 16 x 13 x 9 cm. Konstruktorius volas siunčiamas nesurinktas su pridėta instrukcija lietuvių kalba bei visomis reikalingomis detalėmis jam surinkti. Medinės detalės lengvai surenkamos ir tvirtai laikosi nesuklijuotos. Detalių kiekis 46 vnt.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.
  • Jeigu užsakymo suma siekia 50,00 €, žaislus pristatome nemokamai (išskyrus Kuršių Neriją).

  Medinis lėktuvas-konstruktorius skirtas vaikams, mėgstantiems prasmingą veiklą ir svarbiausia - iššūkius! Dirbdami su šiuo konstruktoriumi jie lavina smulkiąją motoriką, mąstymą, mokosi sutelkti dėmesį, įgyja tvarkos įgūdžių. Ši veikla leidžia mažyliui išgyventi sėkmę, pajausti savo kūrybines galias. Ką nors sukonstravęs, kiekvienas vaikas gali pasidžiaugti - aš galiu! Daugelis logopedų rekomenduoja tokius žaislus kalbos įgūdžiams lavinti. Medinis konstruktorius padeda lavinti vaikų kūrybiškumą leidžiant jiems užsiimti mėgstamiausia veikla - žaidimu.

  Daug malonumo ir geros nuotaikos suteiks medžio švelnumas ir jo kvapas, galimybė konstruktorių nudažyti norima spalva priemonėmis iš mokyklinės kuprinės – flomasteriais, akvarele, guašu bei akriliniais dažais. Kadangi šiame kūrybiniame procese dalyvauja tėvai ir seneliai, tai tikras socialinius įgūdžius lavinantis žaislus. Nėra nieko geresnio, kai vaikai ir tėvai bendrauja, o mes džiaugiamės, kad tai vyksta ir mūsų konstruktorių dėka.   

  Prekės ženklas: Gentas.lt
  Gamintojas: Lietuva