Lėktuvėlis

 • Lėktuvėlis

  Kodas: RJ5161X
  950 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinis lėktuvėlis pagamintas iš beržo medienos, nedažytas, nelakuotas.
  • Dydis: ilgis 11 cm, plotis 10,5 cm, aukštis 5,5 cm.
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 3 m.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.    

  Medinis lėktuvėlis padeda ugdyti stambiąją ir smulkiąją vaiko motoriką, skatina fantaziją bei emocinę, socialinę raidą, vaikas pats jį gali dekoruoti. Prisijunkite prie nuostabaus skrydžio ir Jūs, prašykite vaiko papasakoti savo įspūdžius ir tokiu būdu padėsite lavėti jo kalbai. Iš natūralaus medžio pagamintas medinis lėktuvas, kaip ir visi mediniai žaislai, spinduliuoja šilumą ir jaukumą, tai tikras mažas meno kūrinys. Medinuką malonu liesti, jo paviršius glotnus, nedažytas ir nelakuotas, todėl visiškai saugus Jūsų vaikui. Mediniai žaislai yra labai patvarūs, todėl mažylis juo džiaugtis galės labai ilgai.

  Mažutės rankutės iškeltas aukštai aukštai šis lėktuvėlis kyla ligi pat dangaus! Lengvas kaip svajonė, kurią beveik visi nešamės savo sielose nuo pat mažens – skristi, pakilti, turėti sparnus. Skrieti virš žydinčių begalinių pievų, virš geltonų akinančių dykumų, virš baltų sniegynų, žaliai oranžinių mandarinų giraičių ir vandenynų mėlio...Tegu Jūsų mažylis išgyvena šį stebuklingą jausmą – leiskite jam skristi.

  Gamintojas: Lietuva