Kaladėlės su raidelėmis

 • Kaladėlės su raidelėmis

  Kodas: SV01
  1349 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Pagamintos iš juodalksnio medžio, nedažytos, nelakuotas, raidelės išdegintos.
  • Dydis: pakuotės ilgis 18,5 cm, plotis 14,5 cm, storis 3,5 cm; kaladėlės ilgis 3 cm, plotis 3 cm, storis 3 cm. 
  • Rekomenduojamos vaikams nuo 3 m. 
  • Pakuotė - kartoninė dėžutė. Rinkinyje yra 20 kaladėlių.
  •  Atitinka ES standartus, žymėtos CE. 

  Gamintojas: Lietuva

  Kaip smagu iš kaladėlių statyti pilį, namą, o gal visą jūrų laivyną? Ko gero nė vienas neprisimename savo vaikystės be kaladėlių. O čia dar ir su raidelėmis, iš kurių galima sudėlioti ne tik pilį, bet ir žodį.  

  Kaladėlės su raidelėmis yra lavinamasis medinis žaislas, padedantis ugdyti vaiko stambiąją ir smulkiąją motoriką, mokyti mažylį rūšiuoti, skatinti jo fantaziją ir emocinę bei socialinę raidą. Šios kaladėlės tinka mokantis pažinti raideles ir skaityti, todėl skirtos ne tik mažiausiems kaladėlių bokštų statytojams, bet ir mokyklinio amžiaus vaikams. Šis medinis žaislas gali būti net smagus visos šeimos stalo žaidimas: pabandykite iš kaladėlių sudėlioti 5 žodžius, pamatysite, galvą tikrai reikės pasukti!

  Medinės kaladėlės yra labai patvarios, todėl mažylis galės jomis džiaugtis labai ilgai. Skirtos vaikams nuo 3 m., bet tinka ir jaunesniems - mažesni vaikučiai iš jų tiesiog statys ką sugalvos. Kaladėlių su lietuviškomis raidelėmis rinkinį sudaro 20 kaladėlių, ant kurių kiekvienos pusės išgraviruota vis kita raidė. Taigi šį kaladėlių rinkinį sudaro 120 lietuviškų raidžių, iš kurių pakartojamos dažniausiai lietuvių kalboje vartojamos raidės, kad iš jų būtų galima sudėlioti žodžius. Rinkinį sudarančias raideles galite pamatyti lentelėje: