Medinis kaleidoskopas su gintaru

 • Medinis kaleidoskopas su gintaru

  Kodas: ZS04
  1650 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Kaleidoskopas pagamintas iš beržo faneros, plastikinių permatomų detalių, viduje - lietuviškas gintaras. Kaleidoskopas nedažytas, nelakuotas.
  • Dydis: ilgis 17 cm, skersmuo 8,5 cm.
  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. ir suaugusiems.
  • Atitinka ES standartus, žymėta CE.

  Kaleidoskopas ir šiomis dienomis lieka paslaptingu, magišku žaislu. Daug suaugusiųjų prisimeną turėję šį žaislą ir pamatę jį parduotuvės lentynoje ima krykštauti lyg vaikystėje. Tai lyg privalomas vaikystės atributas!

  Medinis kaleidoskopas su gintaru - pavyzdys, kaip klasikiniam žaisliui galima suteikti išskirtinę formą ir turinį. Gamintojo pasakojimu, nuolatos dirbant su kaleidoskopais, ispūdžiai palengva kaupiasi, kol pagaliau ateina laikas naujam kūriniui. Ir štai, jis dabar priešais Jus! Toks naujos formos kaleidoskopas patrauks ir sužavės ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Jis ko gero taps vienu įsimintiniausių ir įspūdingiausių turėtų žaislų, nukeliantis į fantazijų ir meno bei kūrybiškumo pasaulį. Kaleidoskopas su gintaru gali tapti ir originaliomis lauktuvėmis iš Lietuvos.

  Kaleidoskopą sudaro medinis korpusas ir skirtingos vaizdo formavimo "kasetės": pavasario dvelksmo su džiovintomis gėlėmis ir su lietuvišku gintaru.

  Gamintojas: Lietuva