Avytė su varpeliu

 • Avytė su varpeliu

  Kodas: DZ007
  2450 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinė avytė su varpeliu pagaminta iš beržo medienos, dažyta išskirtinės kokybės “Old Fashioned Milk Paint” natūraliais dažais, impregnuota šalto spaudimo linų sėmenų aliejumi.
  • Dydis: aukštis 17,5 cm., ilgis 15,5 cm.
  • Rekomenduojama vaikams nuo 2 m.
  • Gali būti personalizuota: galima išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėta CE.    

  Medinė avytė su varpeliu yra išskirtinės kokybės ir dizaino rankų darbo lietuviškas žaislas. Jis glotnaus paviršiaus, dekoruotas natūraliais dažais, kurie padengti namie gamintu šalto spaudimo linų sėmenų aliejaus ir bičių vaško mišiniu. Šie mediniai žaislai išsiskiria iš kitų savo šiltumu, nepriekaištingai atliktu darbu ir originalumu.

  Avytė patiks tiek vyresniems, tiek jaunesniems vaikams: vieni galės čiupti už lininės virvelės ir vestis paskui save į pievas, o kiti galės - žaisti kaip su stumdomu žaislu. Medinis žaislas kokybiškai apdirbtas, nėra aštrių kampų, todėl su juo gali žaisti net patys mažiausi. 

  Avytės reikalingos ne tik tada, kai neima miegas, o jų skaičius tada viršija šimtą...  Ši avytė bus ištikima vaikučio draugė, o kad ji nepasimestų - po kaklu jai skambės varpelis - čia juk tikra kalnų avis! 

  Prekės ženklas: draugiškižaislai.lt
  Gamintojas: Lietuva