Žaislas kūdikiui berniukas

 • Žaislas kūdikiui berniukas

  Kodas: DZ037Z
  1200 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  •  Medinis žaislas kūdikiui berniukas - barškutis-kramtukas pagamintas iš beržo medienos, impregnuotas šalto spaudimo linų sėmenų aliejumi. Dekoruotas ekologiškais dažais.
  • Dydis: ilgis 9.5 cm, plotis 7cm, storis 2 cm.
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 2 mėn.
  • Gali būti personalizuotas: galima išgraviruoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Pagamintas Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėtas CE.

   Medinis žaislas kūdikiui berniukas Mediniai ekologiški kramtukai yra tvirti, ilgaamžiai, saugūs Jūsų vaikui ir jo aplinkai, naudojama mediena iš sertifikuotų atsodinamų miškų. Ant medinio paviršiaus bakterijos sunkiai dauginasi - medis turi antibakterinių savybių, todėl idealiai tinka kaip graužtukas. Medis malšina dygstančių dantukų skausmą, taip pat maloniai barška ir dėl šios priežasties žaisliukas dar labiau patiks kūdikiui.

  Barškutis-kramtukas berniukas - medinis rankų darbo ekologiškas žaislas. Vaikučiui šį kramtuką patogu paimti į rankytes. Žaislas skirtas kramtyti, liesti - viduje yra judančios detalės. Liečiant šį žaislą lavėja kūdikio smulkioji motorika. Kramtymui patogiausias nedažytas paviršius. Išskirtinio dizaino žaislas išsiskiria iš kitų savo šiltumu, nepriekaištingai atliktu darbu ir itin aukšta kokybe.

  Barškutis barška, vaikiukas šypsosi – o kai vaikas šypsosi, atrodo, nušvinta saulė, net jei apsiniaukę, net jei sninga, net jei juodžiausia naktis už langų...