Varstymo žaislas ''Laivelis''

 • Kraunamos nuotraukos

  Varstymo žaislas ''Laivelis''

  Kodas: JAVZ06N
  9 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Vartymo žaislas laivelis pagamintas iš beržo medienos, gali būti dažytas vandens pagrindo dažais arba nedažytas, padengtas ekologišku bičių vaško ir sėmenų aliejaus mišiniu.  
  • Dydis: ilgis 12 cm, plotis 12 cm, storis  2,5 cm.
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 3 m.
  • Rinkinį sudaro laivelis, virvele pritvirtinama burė ir gelbėjimosi ratas.
  • Pagaminta Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėta CE.      

  Medinis varstomas laivelis yra medinis žaislas, skirtas lavinti smulkiają vaiko motoriką, judesių tobulumą bei rankų-akių kordinaciją, erdvinį mąstymą, ugdyti vaiko kantrybę, atidumą. Pagaliukas su virvele gali lįsti į bet kurią skylutę ir yra eilės tvarka grįžti atgal. Tokie žaidimai greitai išmiklins mažų rankyčių raumenis! O juk šių raumenų dėka mes gebame rašyti, sugriebti smulkius daiktus, rengtis... Varstymas - vienas reikalingiausių kasdienio gyvenimo įgūdžių, kurio savo mažylius turime pradėti mokyti nuo pat mažens. 

  Medinis varstomas žaislas yra visiškai saugus vaikui ir jo aplinkai. Kaip ir visi mediniai žaisliukai, varstymo žaislas laivelis spinduliuoja šilumą ir jaukumą, tai tikras mažas meno kūrinys. Kūrybingi tėveliai tokį lietuvišką medinį žaislą gali pritaikyti vaiko ekologiniam ugdymui ir natūralaus domėjimosi pasauliu ir gal net žmonių profesijomis skatinimui? Ar gi nei vienas iš mūsų vaikystėje nenorėjo būti jūrininku ir valdyti plačiausius mėlynuosius vandenis? Tai gali būti pirmas šio jūreivio laivelis!