Vežimėlis lėlei

 • Vežimėlis lėlei

  Kodas: SAGVE05RA
  5350 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Medinis lėlių vežimėlis pagamintas iš beržo medienos, dažytas netoksiškais dažais, skirtais žaislų gamybai.
  • Dydis: vežimėlio vidaus ilgis 28,5 cm, plotis 20,5 cm, vidaus aukštis 23 cm; aukštis iki rankenos viršaus - 53 cm.
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 1 m.
  • Pakuotė – kartoninė dėžė.
  • Vežimėlis gali būti personalizuotas: galima užklijuoti medines raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  • Atitinka ES standartus, žymėtas CE.   

  Vežimėlis lėlei puikiai padeda lavinant mažylio smulkiąją ir stambiąją motoriką, ugdo jo kūrybiškumą bei fantaziją žaidžiant, padeda įsisavinti iš suaugusiųjų nusižiūrėtus bendravimo modelius, skatina emocinę, kalbos bei socialinę raidą. Žaislas pagamintas iš natūralaus medžio, todėl yra visiškai saugus Jūsų vaikui. Kaip ir visų medinių žaislų, jo paviršiuje įvairaus lygio bakterijos dauginasi daug prasčiau nei ant plastikinio. Tai ilgaamžis žaislas, dažytas ekologiškais dažais, kuris sendamas įgauna ir emocinės vertės. 

  Šis vežimėli puikiai tinka vaikučiams, kurie pradeda mokytis vaikščioti, pridėjus į vežimėlį sunkesnių daiktų, kad vežimukas nevirstų,  vaikutis galės įsikibti į vežimėlį ir stumdamas jį galės stabiliau pradėti vaikščioti ir nespėsite pastebėti, kaip vaikutis jau lakstys su savo mylimiausiu vežimuku!

  Kiekvienos mažutės mergaitės svajonė turėti mielą vežimaitį savo lėlėms ir meškučiams vežioti bei migdyti, kiekvieno berniuko noras turėti vežimą, kuriuo būtų galima vežti savo lobyną – kankorėžius, akmenėlius, pagaliukus ir kitus labai labai reikalingus daiktus. O galbūt susidėti savo mašinas ir konstruktorius, kai mama paprašo susitvarkyti...

  Gamintojas: Lietuva