Vaikų žaidimo aikštelė "Goda"

 • Vaikų žaidimo aikštelė "Goda"

  Kodas: ZAG01
  86200 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Kaina pateikta su montavimo ir pristatymo išlaidomis (išskyrus Kuršių Neriją). 

  Aprašymas
  Bokštelis: ilgis - 155 cm., plotis - 105 cm., grindų storis – 1.8 cm., stogo danga – 1.8 cm., kolonos - 70 x 70 mm., pirmo aukšto aukštis 120 cm.
  Smėlio dėžė po bokšteliu.
  Stogas - vienšlaitis.
  Stogo danga – dailylentės.
  Rankenos - plastikinės.
  Čiuožykla prie bokštelio - 220 cm.
  Čiuožykla prie platformos – 118.3 cm.
  Lipimo siena su pakopa -1 vnt.
  Tvirtinimo elementai į žemę (į kainą įskaičiuota).
  Mediena - eglė (antiseptikuota druskų tirpalu).
  Garantija 2 metai.

  Pasirinktinai/(suderinti - klausk@medinisarkliukas.lt arba tel. 8 617 33363.)
  Antiseptikanto spalva - ruda arba žalia.

  Įspėjimas
  Maksimalus vartotojo svoris yra 50 kg.
  Tinka vaikams nuo 3 iki 12 metų.
  Produktų linija skirta naudoti tik buityje. Draudžiama įrengimus instaliuoti viešuose objektuose ir/ar komerciniais tikslais. “Pardavėjas” įspėja, kad mediena yra antiseptikuota druskų tirpalu, nekenksmingu vaikams bei suaugusiems, medienai suteikta antiseptiko spalva, parodo, kad gaminys yra antiseptikuotas, ir spalvai garantijų nesuteikia.

  Itin tvirtos konstrukcijos žaidimų aikštelė vaikams sukurta remiantis visais saugumo reikalavimais. Apsauginės tvorelės pagamintos iš aukščiausios klasės medžiagų padedančių apsisaugoti nuo išorinių dirgiklių pasekmių. Vaikas nuo 3 metų amžiaus gali žaisti vienas neprižiūrimas suaugusiųjų, kadangi paprasta konstrukcija ir patogus nulipimas nesukels jokių problemų.

  Tokie priedai, kaip stebėjimui pritaikyti žiūronai ar vairas - skatina vaiko mąstyseną ir vysto jo loginį suvokimą, didina fizinį aktyvumą. Impregnatu padengtas paviršius garantuoja, jog drėgmė nepaskatins aikštelės ardymosi proceso. Net iš šlapią dieną vaikas gali žaisti žaidimų aikštelėje, kadangi medinės konstrukcijos stabdo slidimą ir padeda tvirtai stovėti ant kojų net užlipus į aikštelės antrą aukštą.

  Gamintojas: Lietuva