Žaidimų aikštelė su supynėmis ir čiuožykla

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: STmauglis3_
  85000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • ŽAIDIMŲ AIKŠTELĘ SU SUPYNĖMIS PAGAMINSIME PER 2-3 SAVAITES NUO UŽSAKYMO APMOKĖJIMO. 
  • Žaidimų aikštelė su supynėmis pagaminta iš eglės medienos, gali būti impregnuota žalios arba rudos spalvos impregnantu.
  • Dydis: namelio plotis 136 cm, ilgis 136 cm, aukštis 285 cm. Statiniai pagaminti iš 70 × 70 mm tašų.  Bendras žaidimų aikštelės ilgis apie 3,5-4 m. Grindys 2 cm storio. Pirmo aukšto aukštis 150 cm. 
  • Suteikiama 2 metų garantija.   
  • Gaminama tik pagal užsakymą, dėl termino ir sąlygų teirautis klausk@medinisarkliukas.lt arba tel. 8 617 33363

  Šią vaikų žaidimų aikštelę sudaro: dviejų aukštų namelis-pavėsinė kartu su suoliukais ir staliuku, dvi supynės, čiuožykla su plastmasiniu nusileidimu, kurio ilgis 290 cm. Čiuožyklos spalvą galite pasirinkti iš raudonos, geltonos, žalios arba mėlynos. Galimi aikštelės pakeitimai: laiptai ir nusileidimas gali būti prijungti iš pasirinktos pusės; stogas gali būti lenktas; pirmame aukšte vietoj suoliukų ir stalo galima pagaminti smėlio dėžę.

  Žaidimų aikštelė su supynėmis ir čiuožykla - saugi ir patikima erdvė žaidimams lauke. Lauke vaikai mokosi pažinti juos supantį pasaulį, tad kodėl jiems lauke nesukūrus pastogės, kuri žaidimų metu galėtų jiems tapti karalių rūmais arba klajoklių indėnų būstu? Orginali medinė vaikiška aikštelė leis patenkinti paprastus, bet labai svarbius vaiko poreikius: lipti, šokti, bėgti, čiuožti... 

  Gamintojas: Lietuva