Barškutis-kramtukas ežiukas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: RA94R
  850
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Barškutis kramtukas ežiukas - pirmasis kūdikio žaislas patiems mažiausiems. Ieškote dovanos kūdikiui? Esate teisingoje vietoje. Čia - ekologiškos, saugios dovanos kūdikiams.
  • Kramtukas-barškutis ežiukas pagamintas iš lietuviško beržo medienos, nedažytas, smulkios detalės dažytos ekologiškais vandens pagrindo dažais.
  • Dydis: ilgis 10 cm, aukštis 7 cm, storis 1,5 cm.
  • Rekomenduojamas vaikams nuo 3 mėn.
  • Gali būti graviruotas: galima išgraviruoti skaičius, raides, simbolius, pavadinimus papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  •  Atitinka ES standartus, žymėtas CE.

  Kramtukas-barškutis ežiukas - idealus pirmasis žaislas, lavinantis kūdikio pažinimą, socialinę, emocinę raidą, smulkiąją motoriką. Jį suims net pats mažiausias delniukas. Muzika natūraliai džiugina vaiką ir sukuria sąlygas formuotis jo kūrybiškumui. Muzikos ir judėjimo patirtis padeda lavinti abu mažylio smegenų pusrutulius, prisideda prie jo fizinės raidos.

  Mediniai ekologiški kramtukai-barškučiai yra tvirti, ilgaamžiai, saugūs Jūsų vaikui ir jo aplinkai, naudojama mediena iš sertifikuotų atsodinamų miškų. Ant medinio paviršiaus bakterijos sunkiai dauginasi - medis turi antibakterinių savybių, todėl idealiai tinka kaip graužtukas. Šį medinį žaisliuką lengvą paimti, laikyti, įsidėti į burnytę, visos jo briaunos nušlifuotis iki apvalumo ir glotnumo. Medis malšina dygstančių dantukų skausmą, taip pat maloniai barška ir dėl šios priežasties žaisliukas dar labiau patiks kūdikiui. Tai pats skaniausias ežiukas pasaulyje, kuris patiks kiekvienam kūdikiui!

  Gamintojas: Lietuva