Motorlaivis

 • Motorlaivis

  Kodas: RJ307N
  2900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Šis motorlaivis pagamintas iš beržo medienos
  Dydis: ilgis 31 cm, plotis 13 cm, aukštis 12 cm.
  Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
  Gali būti personalizuota: galima išgraviruoti raides, skaičius, simbolius papildomai pasirinkus graviravimo paslaugą - http://www.medinisarkliukas.lt/vardiniai-zaislai-graviravimas.
  Pagaminta Lietuvoje. Atitinka ES standartus, žymėtas CE.

  Tikras svajonių laivas,  todėl jam nebaisios jokios audros – nei vandenų nei dangaus. Jam paklūsta vėjai, o kelionę seka švytinčios ir spalvingos šiltų kraštų žuvys. Tikras lobių ieškotojų laivas – nuostabi dovana svajingam mažyliui.

  Medinis laivelis su kranu puikiai tinka dekoravimui. Dekoruodamas, apipiešdamas savo svajonių laivą vaikas lavins fantaziją, smulkiąją motoriką, pajus formas bei atras spalvas. Kartu tai ugdys jo emocinę, socialinę, kalbos raidą, ypač, jei spalvins ne vienas. Plukdydamas laivelį po tikrus ar menamus vandenis mažylis lavins savo judesius, smulkiąją ir stambiąją motoriką ir vaizduotę. Šis medinis žaisliukas – visiškai saugus. Jis neturi smailių kampų, nesilanksto, nuo jo negali atskilti smulkios detalės, pagamintas iš natūralios medienos, nedažytas ir nelakuotas. Tai ilgaamžis žaislas, kurį vaikas dar ilgai prismins net užaugęs.