Kaleidoskopas su gintaru - pasidaryk pats

 • Kaleidoskopas su gintaru - pasidaryk pats

  Kodas: ZST1
  1050 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  • Kaleidoskopas su gintaru pagamintas iš rudo kartono.
  • Dydis: ilgis 17 cm, plotis 3 cm, aukštis 3 cm.
  • Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
  • Pakuotė - kartoninis vokelis, kuriame rasite visas reikalingas detalės kaleidoskopui surinkti bei instrukciją lietuvių kalba. Kaleidoskopas siunčiamas nesurinktas.
  • Atitinka ES standartus, žymėta CE.

  Kaleidoskopo su gintaru - tikras iššūkis mažajam pasaulio tyrinėtojui! Tai stebuklinga paslaptis mažame baltame vokelyje, kurią galės atskleisti Jūsų vaikas. Ar yra nors vienas kam kaleidoskopas nesukeltų malonių vaikystės prisiminimų? Ko gero tai vienas įsimintiniausių ir įspūdingiausių turėtų žaislų, nukeliantis į fantazijų ir meno pasaulį...

  Kaleidoskopo korpusas pagamintas iš rudo kartono, kurį galima dekoruoti patiems, komplekte yra 2 skaidraus plastiko langeliai, 3-ų veidrodėlių optinė sistema ir išimama matinio plastiko dėžutė. Taip pat į pakuotę įdėta šiek tiek smulkaus gintaro – pradiniam (standartiniam) kaleidoskopo užpildymui. Surinktas kaleidoskopas suteikia galimybę laisvai įdėti ir išimti vaizdo formavimo dėžutę, keičiant jį užpildančius elementus (plastikas, spalvotas stiklas, sagos, gėlių žiedai, augalai, vabalai ar bet kas kita...), tobulinant savo individualų kaleidoskopą ar sukurti unikalią dovaną savo draugui.

  Kaleidoskopas neskirtas jaunesniems nei 3 m. vaikams, nes yra smulkių detalių. Sužavės vyresnius vaikus ir suaugusiuosius.

  Gamintojas: Lietuva